Τώρα και με νέα ανταλλακτικα! Λάδια-Φίλτρα-Μπουζί-Τακάκια σε τιμές ΣΟΚ!
ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 25%

Καλέστε τώρα στο 22620 58709 για Τηλεφωνικές Παραγγελίες

MAGNETI MARELLI

Εμφάνιση 3166 / 3767 αποτελέσματα
Ταξινόμηση:

Αμορτισέρ Καπό MINI COOPER 2014 - 2018 MAGNETI MARELLI 691108200

Κωδικός Προϊόντος: XC186724

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI COOPER/ONE (F55/F56) 14- ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (293L-500N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

15,85€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MINI COOPER 2011 - 2014 MAGNETI MARELLI 698208200

Κωδικός Προϊόντος: XC203092

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI CABRIO (R57) 10-15 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΩ ΕΜΠΡΟΣ (242L-700N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

14,61€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MINI COOPER 2011 - 2014 MAGNETI MARELLI 690908200

Κωδικός Προϊόντος: XC186825

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI COOPER/CLUBMAN 11-14 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠO ΕΜΠΡΟΣ (242L-700N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

14,61€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MINI COOPER 2006 - 2011 MAGNETI MARELLI 060308200

Κωδικός Προϊόντος: XC41275

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI COOPER/ONE 06-11 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

14,61€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MINI COOPER 2004 - 2006 MAGNETI MARELLI 698008200

Κωδικός Προϊόντος: XC195939

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI CABRIO (R52) 04-08 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (577L-270N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

15,66€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MINI CLUBMAN 2014 - ( F54 ) MAGNETI MARELLI 697008200

Κωδικός Προϊόντος: XC216675

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI CLUBMAN (F54) 15- ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (422L-345N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

17,10€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MINI CLUBMAN 2011 - 2014 ( R55 ) MAGNETI MARELLI 696908200

Κωδικός Προϊόντος: XC207603

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MINI CLUBMAN (R55) 10-15 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠO ΕΜΠΡΟΣ (242L-700N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

14,61€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES SLK 2012 - 2015 ( R172 ) MAGNETI MARELLI 534108205

Κωδικός Προϊόντος: XC182622

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MERCEDES SLK (R172) 10-16 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (677L-255N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

20,53€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES SLK 2000 - 2004 ( R170 ) MAGNETI MARELLI 020308200

Κωδικός Προϊόντος: XC26006

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MERCEDES SLK (R170) 96-04 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

27,01€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES S CLASS 2005 - 2009 ( W221 ) MAGNETI MARELLI 530008200

Κωδικός Προϊόντος: XC40814

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MERCEDES S CLASS (W221) 06-14 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

27,09€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES S CLASS 1998 - 2002 ( W220 ) MAGNETI MARELLI 052908200

Κωδικός Προϊόντος: XC41139

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MERCEDES S CLASS (W220) 98-06 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠ (W220) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

16,65€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Προσωρινά εκτός αποθέματος

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES M-CLASS 2005 - 2008 ( W164 ) MAGNETI MARELLI Δεξιά 052808201

Κωδικός Προϊόντος: XC41131

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Δεξιά
  • Σημειώσεις: MERCEDES ML (W164) 05-11 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (MARELLI) R..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

15,85€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES M-CLASS 2005 - 2008 ( W164 ) MAGNETI MARELLI Αριστερά 052808202

Κωδικός Προϊόντος: XC39844

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Αριστερά
  • Σημειώσεις: MERCEDES ML (W164) 05-11 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (MARELLI) L..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

15,85€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES GLK CLASS 2009 - 2012 ( X204 ) MAGNETI MARELLI 527008210

Κωδικός Προϊόντος: XC216676

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MERCEDES GLK (X204) 08-12 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (588L-300N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

15,57€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Αμορτισέρ Καπό MERCEDES E CLASS 2012 - 2016 ( F/L )( W212 ) MAGNETI MARELLI 540008205

Κωδικός Προϊόντος: XC182795

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Καινούριο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: MERCEDES E CLASS (W212) 13-16 ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ (647L-290N) (MARELLI)..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

16,29€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +