Τώρα και με νέα ανταλλακτικα! Λάδια-Φίλτρα-Μπουζί-Τακάκια σε τιμές ΣΟΚ!
ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 25%

Καλέστε τώρα στο 22620 58709 για Τηλεφωνικές Παραγγελίες

ALFA ROMEO

Εμφάνιση 181 / 478 αποτελέσματα
Ταξινόμηση:

Σασμάν Χειροκίνητο ALFA ROMEO 147 2000 - 2004 ( 937 ) XC2250

Κωδικός Προϊόντος: XC2250

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Ταχύτητες 5
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

206,00€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Σασμάν Χειροκίνητο ALFA ROMEO 147 2000 - 2004 ( 937 ) XC188867B5E

Κωδικός Προϊόντος: XC188867

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Ταχύτητες 5
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

206,00€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Σασμάν Χειροκίνητο ALFA ROMEO 146 1999 - 2001 ( 930 ) XC2325

Κωδικός Προϊόντος: XC2325

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Ταχύτητες 5
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

154,50€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Σασμάν Χειροκίνητο ALFA ROMEO 145 1999 - 2001 ( 930 ) XC2364

Κωδικός Προϊόντος: XC2364

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Ταχύτητες 5
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

154,50€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Ράδιο CD ALFA ROMEO MITO 2008 - 2013 1560873500

Κωδικός Προϊόντος: XC167536

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

103,01€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Ράδιο CD ALFA ROMEO 147 2004 - 2010 ( 937 ) 1560745540

Κωδικός Προϊόντος: XC162218

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

51,50€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Ράδιο CD ALFA ROMEO 147 2000 - 2004 ( 937 ) 86351232082

Κωδικός Προϊόντος: XC146654

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

51,50€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας Βαφόμενος Με ParkTronic ALFA ROMEO MITO 2008 - 2013 Πίσω 156084448

Κωδικός Προϊόντος: XC147373

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Βαφόμενος
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Με ParkTronic
  • Χρώμα Κόκκινο
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO MITO 08- ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ ΠΙΣΩ ΒΑΦΟΜ. (ΜΕ PDS) Χτυπημενο λιγο δεξια..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

236,89€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας Βαφόμενος Με ParkTronic ALFA ROMEO 156 2003 - 2006 ( 932 ) Πίσω 156058986

Κωδικός Προϊόντος: XC125378

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Βαφόμενος
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Με ParkTronic
  • Χρώμα Πράσινο
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO 156 03-05 ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ ΠΙΣΩ S.W...

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

123,59€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας Βαφόμενος ALFA ROMEO MITO 2008 - 2013 Πίσω 097603620

Κωδικός Προϊόντος: XC217529

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Βαφόμενος
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ανω Κομμάτι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κάτω Κομμάτι
  • Χρώμα Κόκκινο
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO MITO 08- ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ ΠΙΣΩ (Γ) Κομμένη επάνω αριστερά βάση φωτογραφία νούμερο 2..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

206,00€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας Βαφόμενος ALFA ROMEO 156 2003 - 2006 ( 932 ) Πίσω 156041256

Κωδικός Προϊόντος: XC208299

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Βαφόμενος
  • Χρώμα Ασημί
  • Χρώμα Γκρί
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO 156 03-05 ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ ΠΙΣΩ Εχει γρατζουνιες..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

82,41€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας Βαφόμενος ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω 152053000

Κωδικός Προϊόντος: XC217226

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Βαφόμενος
  • Χρώμα Μπλε
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

123,59€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας Βαφόμενος ALFA ROMEO 147 2004 - 2010 ( 937 ) Πίσω 019403395

Κωδικός Προϊόντος: XC201113

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω
  • Ιδιαιτερότητες Ανταλλακτικού Βαφόμενος
  • Χρώμα Κόκκινο
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO 147 00-10 ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ ΠΙΣΩ 04- ΒΑΦΟΜ.   Από την δεξιά πλευρά Η βάση ή κάτω και η πλαϊν..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

82,41€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Προφυλακτήρας ALFA ROMEO GIULIETTA 2010 - ( 940 ) Εμπρός 100003610

Κωδικός Προϊόντος: XC217212

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO GIULIETTA 10- ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑΣ ΕΜΠΡΟΣ (Γ) -16  Εχει ενα μικρο σκισιμο στο κεντρο..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

360,51€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Ποτηροθήκη ALFA ROMEO 147 2000 - 2004 ( 937 ) 7352990590

Κωδικός Προϊόντος: XC148835

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

41,21€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +