Τώρα και με νέα ανταλλακτικα! Λάδια-Φίλτρα-Μπουζί-Τακάκια σε τιμές ΣΟΚ!
ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΩΣ ΚΑΙ 25%

Καλέστε τώρα στο 22620 58709 για Τηλεφωνικές Παραγγελίες

ALFA ROMEO

Εμφάνιση 211 / 478 αποτελέσματα
Ταξινόμηση:

Πόρτα ALFA ROMEO 156 2003 - 2006 ( 932 ) Εμπρός Αριστερά XC181538F3E

Κωδικός Προϊόντος: XC181538

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Αφαλός Κλειδαριάς
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Γρύλος Ηλεκτρικός
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ταμπλάς
  • Χρώμα Ασημί
  • Χρώμα Γκρί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

123,59€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 2003 - 2006 ( 932 ) Εμπρός Αριστερά XC124355DEE

Κωδικός Προϊόντος: XC124366

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ταμπλάς
  • Χρώμα Ασημί
  • Χρώμα Πράσινο
  • Σημειώσεις: Ελαφρως χτυπημενη..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

103,01€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Δεξιά XC6046

Κωδικός Προϊόντος: XC6046

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Γαλάζιο
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

97,85€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Δεξιά XC196278B3C

Κωδικός Προϊόντος: XC196278

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

97,85€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Δεξιά XC18703

Κωδικός Προϊόντος: XC18703

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

97,85€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Δεξιά XC182049FAA

Κωδικός Προϊόντος: XC182049

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Γρύλος Ηλεκτρικός
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ταμπλάς
  • Χρώμα Γκρί
  • Σημειώσεις: Χτυπημα κατω αριστερα..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

92,70€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Αριστερά XC5453

Κωδικός Προϊόντος: XC5453

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Γαλάζιο
  • Σημειώσεις: Έχει σημάδι..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

72,11€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Αριστερά XC18704

Κωδικός Προϊόντος: XC18704

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ταμπλάς
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

102,99€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Πίσω Αριστερά 064401442

Κωδικός Προϊόντος: XC211656

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Πίσω Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ταμπλάς
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Γρύλλος Μηχανικός
  • Χρώμα Κόκκινο Σκούρο
  • Σημειώσεις: ALFA ROMEO 156 97-03 ΠΟΡΤΑ ΠΙΣΩ (Γ) L..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Εμπρός Δεξιά XC5977

Κωδικός Προϊόντος: XC5977

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

92,70€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Εμπρός Δεξιά XC18698

Κωδικός Προϊόντος: XC18698

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

102,99€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Εμπρός Αριστερά XC8222

Κωδικός Προϊόντος: XC8223

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Άδεια
  • Χρώμα Πράσινο Σκούρο
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

103,01€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Εμπρός Αριστερά XC18699

Κωδικός Προϊόντος: XC18699

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Όχι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: ..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

102,99€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 156 1997 - 2003 ( 932 ) Εμπρός Αριστερά XC183983F7B

Κωδικός Προϊόντος: XC183984

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Αριστερά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Χρώμα Κόκκινο
  • Σημειώσεις: Εχει βαθουλωμα κατω αριστερα..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

103,01€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +

Πόρτα ALFA ROMEO 147 2004 - 2010 ( 937 ) Εμπρός Δεξιά XC5597

Κωδικός Προϊόντος: XC5597

Πληροφορίες Προϊόντος:

  • Κατάσταση Ανταλλακτικού: Ελαφρώς μεταχειρισμένο
  • Έχει Ζημιά : Ναι
  • Ποιότητα Γνήσιο
  • Πλευρά Τοποθέτησης Εμπρός Δεξιά
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Τζάμι
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Αφαλός Κλειδαριάς
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Κλειδαριά Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εξωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Πετούγια Εσωτερική
  • Σύνθεση Ανταλλακτικών Ταμπλάς
  • Χρώμα Ασημί
  • Σημειώσεις: Έχει χτύπημα..

Εγγύηση
ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

144,20€

Περιλαμβάνεται 24% ΦΠΑ.

Σε απόθεμα

- +